domin_czyzyny napisał(a):

|
Na tych co moglismy zarobic, TO NIESTETY STRACILISMY LUB JUTRO STRACIMY. Na Arseniciu, Kolarze i Haliloviciu juz nie zarobiny. Jutro 2 pozostalych rozwiaze kontrakty. Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
|
Szczerze mówiąc Halilović jest dość kiepski i ciężko byłoby na nim zarobić. Zorana szkoda bo gość jest mega wartościowy ze względu na uniwersalność, spokojnie do wyciągnięcia 1,5-2mln euro.
Z reszty najbardziej szkoda Sadloka, który z chęcią by tu został do końca kariery i Kostala bo na nim też można by sporo zarobić, do tego M. Lis. Imaz odszedłby tak czy tak przez wygasający kontrakt. Po reszcie płakał nie będe i spokojnie można ich zastąpić graczami wolnymi, zakładając, że się jest normalnym klubem wypłacającym pensje.
KoloBolo napisał(a):

|
a jak chcesz dograć sezon bez licencji na eklapę ?
|
Przecież to tylko zawieszenie licencji, ludzie to jest do odkręcenia spokojnie jeśli ktoś z głową weźmie się za to. Jeśli tylko Noble i łysa pała nie zaczną mieć jakichś roszczeń przez co możemy stracić cenny czas.