Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16682
Stary 03.01.2019, 19:41
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
chyba jestem w innej jeszcze gorszej rzeczywistości
Bez licencji jest pozamiatane, Arsenica żal ale to nie jest end off story. Przynajmniej jeszcze nie.
Odpowiedz cytując