Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
Od: 12.2018
Offline
#
16682
03.01.2019, 19:41
domin_czyzyny
napisał(a):
Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
chyba jestem w innej jeszcze gorszej rzeczywistości
Bez licencji jest pozamiatane, Arsenica żal ale to nie jest end off story. Przynajmniej jeszcze nie.
toomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do toomo
Znajdź inne posty napisane przez toomo