Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16679
Stary 03.01.2019, 19:35
Na tych co moglismy zarobic, TO NIESTETY STRACILISMY LUB JUTRO STRACIMY. Na Arseniciu, Kolarze i Haliloviciu juz nie zarobiny. Jutro 2 pozostalych rozwiaze kontrakty. Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
Odpowiedz cytując