Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dzidek1983
Junior Member
Od: 01.2019
Offline
#
16677
03.01.2019, 19:32
Kuba pójdzie tam gdzie będzie duża szansa na 1 skład. Inaczej by się nie ruszał z Niemiec, bo chce jeszcze grać w reprezentacji.
dzidek1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzidek1983
Znajdź inne posty napisane przez dzidek1983