Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16675
Stary 03.01.2019, 19:25
abcabc napisał(a):Wyświetl post
No i to są ci sami, którzy bronili się rękami i nogami przed tymi od Stecherta, którzy chcieli kupić Wisłę. 40 mln za samo kupno było im mało. Sarapata nie miałaby okazji do machlojek (była wręcz spanikowana: "Nie oddam! Ma chore koleżanki z LGBT"). A "Zielaki", "Miśki" i inne Wykolejewicze nie miałyby zabawki.
Mieli taką postawę: tylko my, a po nas choćby piąta liga.

Ale niektórzy przyznają się teraz, że od razu mieli ochotę na ogłoszenie bankructwa i spadek Wisły na piątoligowe boiska. To takie skryte marzenie było.
Żadnego inwestora nie chcieli za żadne skarby. Od razu bankructwo i wymarzone pastwiska. Natychmiastowy spadek byłby idealny dla nich.
Ale czy takich ludzi można nazwać kibicami Wisły? Piesek TS, to niekoniecznie kibic Wisły. Nie mówię już o takich, którzy twierdzą, że Jadczak miał rację, chcąc upadku Wisły.

A taki "wolfy", który oszczekiwał każdego, kto skrytykował TS albo proponował walkę o puchary, teraz otwarcie mówi, że od początku chciał do piątej ligi.

Ja się niczemu już nie dziwię.
Dodaj jeszcze, że wolfiemy było przykro, że się jad sączy na forum

Wisła to my dla nich ma inne znaczenie, tacy ludzie naprawdę sądzą, że są Wisłą, a co ich obchodzi IV liga czy ekstraklapa. Ważne, żeby było kumacie i delfiny na płocie.
Odpowiedz cytując