Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16671
Stary 03.01.2019, 19:17
InQ napisał(a):Wyświetl post
Płacimy zaległości + straty poniesione przez piłkarza (tj. pełna pensja za czas dopóki nie podpisze nowego kontraktu, oraz w przypadku niższej nowej pensji płacimy różnicę -> tylko nie wiem jak wygląda to w kwestii tak długich kontraktów)
Żadnej pełnej pensji dopóki nie podpisze nowego kontrakt się nie wypłaca. Arsenić może być pół roku bez klubu, a potem podpisze kontrakt który zagwarantuje mu w sumie wyższe zarobki przez 3 lata niż zarobił by przez 3,5 w Wiśle i wtedy nie należy mu się odszkodowanie od Wisły.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując