InQ napisał(a):

|
Płacimy zaległości + straty poniesione przez piłkarza (tj. pełna pensja za czas dopóki nie podpisze nowego kontraktu, oraz w przypadku niższej nowej pensji płacimy różnicę -> tylko nie wiem jak wygląda to w kwestii tak długich kontraktów)
|
Żadnej pełnej pensji dopóki nie podpisze nowego kontrakt się nie wypłaca. Arsenić może być pół roku bez klubu, a potem podpisze kontrakt który zagwarantuje mu w sumie wyższe zarobki przez 3 lata niż zarobił by przez 3,5 w Wiśle i wtedy nie należy mu się odszkodowanie od Wisły.