Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16669
Stary 03.01.2019, 19:08
Wszedzię informuja, ze Wolfsburg napisał na swojej stronie, ze Kuba jest w ojczyznie gdzie dolaczy do nowego klubu. I oczywiscie badzmy powazni - to nie chodzi o Wisle. Ale wiedzac jakie sa możliwości w Polsce jesli chodzi o kluby, to tylko czekac na info, ktore nas juz kompletnie rozwalcuje, ze bedzie grał w Legii albo Lechu z Nawałka.
Odpowiedz cytując