Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bevierek
Member
Od: 09.2010
Offline
#
16665
03.01.2019, 18:59
@serek.c trzeba przeprowadzić lustrację obecnych i tych, którzy aplikują o przyjęcie... znowu mam deja vu. Jest jakiś psychiatra na forum?
bevierek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bevierek
Znajdź inne posty napisane przez bevierek