Tavez napisał(a):

Nie mamy czasu do końca Marca. Mamy czas do trzeciego walkowera, więc jakoś środek lutego.
Co do Stolara i całej spółki to chciałbym ich widzieć do końca dnia i dłuzej w Wiśle, ale przy tej sytuacji to nie wiem czy by mi ich nie było zwyczajnie żal - obecnie każdy dzień w Wiśle to dla wszystkiich zaangazowanych kilka miesiecy życia w plecy i gwarantowany wysyp siwych włosów
|
Tak na rozluźnienie to Stolarczykowi siwe włosy nie grożą

. Jeżeli zostanie zyska szacunek większości kibiców Wisły, być może i innych klubów. Jednak tym nie opłaci rachunków. Oczywiście, że chciałbym go widzieć dalej w Wiśle, ale bądźmy realistami. Udowodnił swoją wartość jako trener i pewnie znajdzie inny klub czy to w Ekstraklasie czy I lidze.