Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16664
Stary 03.01.2019, 18:57
Tavez napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy czasu do końca Marca. Mamy czas do trzeciego walkowera, więc jakoś środek lutego.

Co do Stolara i całej spółki to chciałbym ich widzieć do końca dnia i dłuzej w Wiśle, ale przy tej sytuacji to nie wiem czy by mi ich nie było zwyczajnie żal - obecnie każdy dzień w Wiśle to dla wszystkiich zaangazowanych kilka miesiecy życia w plecy i gwarantowany wysyp siwych włosów
Tak na rozluźnienie to Stolarczykowi siwe włosy nie grożą . Jeżeli zostanie zyska szacunek większości kibiców Wisły, być może i innych klubów. Jednak tym nie opłaci rachunków. Oczywiście, że chciałbym go widzieć dalej w Wiśle, ale bądźmy realistami. Udowodnił swoją wartość jako trener i pewnie znajdzie inny klub czy to w Ekstraklasie czy I lidze.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując