Coglin napisał(a):

Czas jest do 23 lutego. Wtedy jest 3 kolejka po przerwie.
3 walkower dla Wisły = degradacja do 2 ligii.
|
Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostajemy walkowery jeśli klub zacznie teraz być transparentny. Wierzę w Rafała Wisłockiego. Jeśli tylko nie zrobi się problem z unieważnieniem tej umowy z Noble i ci panowie znikną na zawsze to PZPN odwiesi licencję po wytłumaczeniu sytuacji.