Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16663
Stary 03.01.2019, 18:56
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Czas jest do 23 lutego. Wtedy jest 3 kolejka po przerwie.
3 walkower dla Wisły = degradacja do 2 ligii.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostajemy walkowery jeśli klub zacznie teraz być transparentny. Wierzę w Rafała Wisłockiego. Jeśli tylko nie zrobi się problem z unieważnieniem tej umowy z Noble i ci panowie znikną na zawsze to PZPN odwiesi licencję po wytłumaczeniu sytuacji.
Odpowiedz cytując