cinekw napisał(a):

No i co z tego? Zawieszenie licencji to nie koniec świata, to oczywista kolej rzeczy przy zmianie właściciela, jeszcze w taki sposób... Trzeba ogarnąć ten burdel i powołać zarząd do SA i bez problemu ta licencja wróci.
Nikomu nie jest na rękę upadek Wisły. PZPN, miasto, szczególnie Ekstraklasa będą walczyć o utrzymania Wisły przy życiu co najmniej do końca sezonu. Szczególnie dla Ekstraklasy to byłaby tragedia.
|
Pisałeś, że mamy czas do końca marca - nie mamy czasu do końca marca bo po 3 walkowerach lecimy dwie ligi w dół. Mamy czas do połowy lutego żeby się z całości wyplątać na tyle, żeby przekonać PZPN