Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16653
Stary 03.01.2019, 18:47
[QUOTE=cinekw;1527764]

Prawdopodobnie zostanie Imaz, Kort, Wojtkowski. Mateusz Lis przebąkiwał, że tak czy inaczej chciałby dograć sezon u nas, jak nie to jest Buchalik, jest kilku młodych chłopaków, być może zgłosi się ktoś jeszcze, żeby zagrać tą rundę w wiadomych okolicznościach.

Trzeba się odciąć od TSu i wybrać ludzi, którzy przez te kilka miesięcy zrobią co w ich mocy, żeby kogoś znaleźć i spłacić te 12mln + to co dojdzie do końca marca.

Imaz ma rodzinę w Barcelonie i raczej nie zostanie za free tutaj.
To najtrudniejsze aby odciąć się od TS.
Odpowiedz cytując