Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
preseant
Junior Member
Od: 04.2006
Offline
#
16644
03.01.2019, 18:36
Cenny Arsenić (warty ok. 0.5 mln EUR) jeszcze z 3.5 letnim kontraktem, prawdopodobnie przejdzie do Legii. Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
preseant
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do preseant
Znajdź inne posty napisane przez preseant