Wyświetl pojedynczy post
dzidek1983
Junior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16642
Stary 03.01.2019, 18:32
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie ważne jest co ja robiłem. Fakty są takie, że większość kubiców nie chodziła na mecze za czasów Bednarza.
Byli zjednoczeni, w tym była/jest siła SKWK i innych.
Mi o to właśnie chodzi, większość nie chodziła bo przywódca rzucił hasło, nikt nie miał własnego rozumu, tylko ślepo robił co mu kazali, co jest jedną z przyczyn obecnej sytuacji. To nie było zjednoczenie tylko ślepe posłuszeństwo, patrząc na to z perspektywy czasu.
Odpowiedz cytując