nero napisał(a):

Nie ważne jest co ja robiłem. Fakty są takie, że większość kubiców nie chodziła na mecze za czasów Bednarza.
Byli zjednoczeni, w tym była/jest siła SKWK i innych.
|
Mi o to właśnie chodzi, większość nie chodziła bo przywódca rzucił hasło, nikt nie miał własnego rozumu, tylko ślepo robił co mu kazali, co jest jedną z przyczyn obecnej sytuacji. To nie było zjednoczenie tylko ślepe posłuszeństwo, patrząc na to z perspektywy czasu.