Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13757
Stary 03.01.2019, 18:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.
na dniach od pol roku na dniach
Dalej sa co wierza w te "na dniach", "zaraz", "za moment"


Dobrze, ze psozedl bo kazdy dzien czekania dla niego strata.A Wisla i tak w IV lidze
Odpowiedz cytując