Dariook napisał(a):

Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.
Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.
|
na dniach

od pol roku na dniach

Dalej sa co wierza w te "na dniach", "zaraz", "za moment"
Dobrze, ze psozedl bo kazdy dzien czekania dla niego strata.A Wisla i tak w IV lidze