Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
16631
03.01.2019, 18:18
Snow
napisał(a):
Jakby ktos teraz wjechal na bialym koniu to moglby zrobic wszystko.
Doslownie wszystko.
Zaczynajac na "cenzurze" flag.
Konczac na Bednarzu jako prezesie.
I Jadczaku jako rzecznik prasowy
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik