Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16627
Stary 03.01.2019, 18:09
Jakby ktos teraz wjechal na bialym koniu to moglby zrobic wszystko.
Doslownie wszystko.

Zaczynajac na "cenzurze" flag.

Konczac na Bednarzu jako prezesie.

Nikt by tego nie byl w stanie w zaden sposob oprotestowac.



Nie zrozumcie mnie zle, ja nie oceniam tego - tylko mowie jakie sa nastroje.
Odpowiedz cytując