caucus napisał(a):

Raz, że okienko właśnie ruszyło.
A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.
Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).
Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.
Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.
|
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.
Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.