Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13756
Stary 03.01.2019, 17:57
caucus napisał(a):Wyświetl post
Raz, że okienko właśnie ruszyło.

A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.

Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).

Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.

Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.01.2019 o godz. 18:04.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując