Dariook napisał(a):

|
No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.
|
Raz, że okienko właśnie ruszyło.
A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.
Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).
Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.
Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.