Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13752
Stary 03.01.2019, 17:51
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.
Raz, że okienko właśnie ruszyło.

A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.

Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).

Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.

Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.
Odpowiedz cytując