Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
16616
03.01.2019, 17:50
stary dziad
napisał(a):
Ale jeśli się nie uda, to jednak wyczyszczona sytuacja ułatwi nam start od 4 ligi , a może nawet od drugiej bo jak widzę też takie możliwości są .
od drugiej iigi? to znaczy że co?
Bogdan81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bogdan81
Znajdź inne posty napisane przez Bogdan81