|
Jakie to smutne i beznadziejne,ze kasa od ludzi ktorzy przyszli na ostatni mecz z Lechem nie poszła na nic dla Wisly,tylko do portfeli zlodzieji z TS-su.W głowie to sie nie mieśći,zeby tak okraść klub wlasciwie w drodze na cmentarz.
Teraz nikt nic nie wie,"nowy" TS miał wjechać na bialym koniu ,sprawa rozmyta,winnych nie ma.sarapata w 2 lata zniszczyła to co trwalo 113 lat.Cos niesamowitego.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.01.2019 o godz. 17:46.
|