Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16611
Stary 03.01.2019, 17:43
Jakie to smutne i beznadziejne,ze kasa od ludzi ktorzy przyszli na ostatni mecz z Lechem nie poszła na nic dla Wisly,tylko do portfeli zlodzieji z TS-su.W głowie to sie nie mieśći,zeby tak okraść klub wlasciwie w drodze na cmentarz.

Teraz nikt nic nie wie,"nowy" TS miał wjechać na bialym koniu ,sprawa rozmyta,winnych nie ma.sarapata w 2 lata zniszczyła to co trwalo 113 lat.Cos niesamowitego.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.01.2019 o godz. 17:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując