Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16610
Stary 03.01.2019, 17:42
Teraz jak piłkarze rozwiążą kontrakty to będzie gwoźdź do trumny. Będzie trzeba spłacić całe ich kontrakty, dług urośnie do niebotycznych granic. Nikt w takiej sytuacji nie przyjnmdzie żeby płacić czyjeś długi. Póki mieliśmy zawodników to klub mógł się zbilansować z transferów. Teraz pozostaną tylko długi. Dobrze, że nie mamy stadionu bo by nam go zlicytowano.
Odpowiedz cytując