Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
Od: 07.2016
Offline
#
16606
03.01.2019, 17:40
Zorganizować się jutro pod hale to byłoby coś pięknego... Ale zaraz przyleci paru klakierów zarządu i miśka, postraszy kumatymi i się skończy na planach
Danielek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Danielek1906
Znajdź inne posty napisane przez Danielek1906