|
Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o taką sytuacje jak to zrobiła Amica, tylko taką, że to Wisła kupuje klub i dzięki temu licencje na grę w tej 1 lidze, to jest całkiem inna sytuacja moim zdaniem, a pozwoli zaoszczędzić sporo czasu związanego z corocznymi awansami z 4 ligi.
|