Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16602
Stary 03.01.2019, 17:34
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeżeli tak było, to trzeba by nie lada odwagi, by pokoleniu wychowanemu na potędze europejskich pucharów powiedzieć, że od dziś jesteście 3 ligą w kraju...
Obawiam się że tak mogło być. Do dziś pamiętam komentarz C+ za końcowego Kiko że Wisła nie może tak grać. Niemniej trzeba było tak zrobić. Co zyskaliśmy przez te 2,5 roku? Moim zdaniem straciliśmy o wiele więcej.

Życie jest brutalne, nie da się cały czas kupować sukcesu na kredyt. 2,5 roku temu byłoby o wiele łatwiej niż teraz, teraz TS jest usmarowany, mamy tragiczną prasę. Będzie źle.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2019 o godz. 17:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując