Vinci napisał(a):

|
Nawet jeżeli tak było, to trzeba by nie lada odwagi, by pokoleniu wychowanemu na potędze europejskich pucharów powiedzieć, że od dziś jesteście 3 ligą w kraju...
|
Obawiam się że tak mogło być. Do dziś pamiętam komentarz C+ za końcowego Kiko że Wisła nie może tak grać. Niemniej trzeba było tak zrobić. Co zyskaliśmy przez te 2,5 roku? Moim zdaniem straciliśmy o wiele więcej.
Życie jest brutalne, nie da się cały czas kupować sukcesu na kredyt. 2,5 roku temu byłoby o wiele łatwiej niż teraz, teraz TS jest usmarowany, mamy tragiczną prasę. Będzie źle.