Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16599
Stary 03.01.2019, 17:29
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dalej zarządzać klubem będą Ci ludzie co obecnie + smutni panowie w krótkich spodenkach to o jakiej "czystej karcie" mówimy?
Dokładnie jak wy myślicie, że będzie czysta karta gdy przy klubie będą dalej się kręcić chłopaki z WSH, to się grubo mylicie.
Upadniemy jeszcze niżej, będziemy leżeć w błocie i się dlugo nie podniesiemy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując