Szelu_BRW napisał(a):

|
Jeżeli dalej zarządzać klubem będą Ci ludzie co obecnie + smutni panowie w krótkich spodenkach to o jakiej "czystej karcie" mówimy?
|
Dokładnie jak wy myślicie, że będzie czysta karta gdy przy klubie będą dalej się kręcić chłopaki z WSH, to się grubo mylicie.
Upadniemy jeszcze niżej, będziemy leżeć w błocie i się dlugo nie podniesiemy.