Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
artgal
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
13748
03.01.2019, 17:29
daw0986
napisał(a):
Jak myślicie? Wchodzi w grę np. taka możliwość:
Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.
Czy jesteś poważny
? Ile ty masz lat 15
Będziemy z klubu robić taką szmatę jak Amica Poznań
artgal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artgal
Znajdź inne posty napisane przez artgal