Wyświetl pojedynczy post
artgal
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13748
Stary 03.01.2019, 17:29
daw0986 napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie? Wchodzi w grę np. taka możliwość:

Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.
Czy jesteś poważny? Ile ty masz lat 15 Będziemy z klubu robić taką szmatę jak Amica Poznań
Odpowiedz cytując