Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16591
Stary 03.01.2019, 17:15
InQ napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli nie masz wpływu na sytuację... radzę się od tego odciąć i zachować siły na chwile gdy będzie trzeba budować wszystko od nowa. Wtedy każdy kibic będzie na wagę złota
Jeszcze tylko konferencje jutro oglądnę (jak będzie) i się odpalam na miesiąc bo podejrzewam że to już będzie za wiele jak na moje zszargane nerwy
Odpowiedz cytując