InQ napisał(a):

Jeżeli nie masz wpływu na sytuację... radzę się od tego odciąć i zachować siły na chwile gdy będzie trzeba budować wszystko od nowa. Wtedy każdy kibic będzie na wagę złota
|
Jeszcze tylko konferencje jutro oglądnę (jak będzie) i się odpalam na miesiąc bo podejrzewam że to już będzie za wiele jak na moje zszargane nerwy
