Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16588
Stary 03.01.2019, 17:13
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że w IV lidze, nikt się nie przyplącze ? Nie zaczną się tworzyć stare/nowe struktury ?
Przez 20 lat rozwijała się patologia i myślisz, że oni tak zwyczajnie znikną ?
Im niższa liga tym więcej jest patologii. Dlatego od początku twierdziłem że upadłość to ostateczność na którą nie wolno pozwolić. Teraz straciliśmy multum pieniędzy, piłkarzy, honor i szacunek. Po takim 1 sezonie w 4 lidze możemy stracić wielu prawdziwych kibiców jeżeli poziom degeneracji wzrósłby...

Jak dla mnie to co dzieje się w naszym klubie nie jest przypadkowe (i daleko wykracza poza świat sharksów)
Odpowiedz cytując