Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16587
Stary 03.01.2019, 17:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W ten sposób rozumując i szukając wszędzie wrogów Wisła zniknie na zawsze.
Jest sporo racji w tym co piszesz. Rav mi podobnie odpisał.

Z drugiej strony wydaje mi się, że sytuację komplikuje fakt, że żadna z wymaganych w zdrowym państwie regulacji prawnych nie zadziałała (no może reakcja PZPN jest pierwszą zdrową), podobnie, jak inne czynniki bezpieczeństwa. Prawdopodobieństwo, że sytuacja się powtórzy, gdy na horyzoncie błysną znów duże pieniądze, jest dość wysokie.

Nie wiem, jakim tokiem rozumowania i działania pójdzie nowy dobrodziej. Waszym czy moim, gdzie najpierw trzeba by mieć pojęcie co tak naprawdę zaistniało, że się ze.... może tacy ludzie dysponujący milionami mogą więcej i są bardziej odważni.

Oby to wszystko udało się jeszcze kiedyś na nogi postawić.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując