wolfy napisał(a):

|
Jakim majątkiem ryzykuje? W czwartej lidze zacznie inny podmiot bez długów.
|
Myślisz, że w IV lidze, nikt się nie przyplącze ? Nie zaczną się tworzyć stare/nowe struktury ?
Przez 20 lat rozwijała się patologia i myślisz, że oni tak zwyczajnie znikną ?