Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16580
Stary 03.01.2019, 17:04
petred napisał(a):Wyświetl post
Możliwe, że nie rozegramy już żadnego meczu. Trzy walkowery i dobranoc. Zostało półtora miesiąca, niewiem jak to wytrzymamy bo to będzie jeszcze bardziej burzliwy okres niż ten w grudniu. Mi już psycha siada powoli i poważnie zastanawiam się czy nie odciąć się od tego wszystkiego do połowy lutego. Jeśli jakimś cudem odwieszą nam licencje to wcale nie musi być tak, że będziemy grać juniorami. Wielu piłkarzy będzie chciało się wypromować w ekstraklasie nawet kosztem nie pobierania pensji. Może też być tak, że niektóre kluby wypożyczą nam swoich piłkarzy którzy są teraz wypożyczeni do pierwszych lig. Tak tylko gdybam bo znikąd ratunku nie widać tylko ciągle kolejne ciosy spadają, i jakiś minimalny promyk nadziei jest nam teraz potrzebny.
Jeżeli nie masz wpływu na sytuację... radzę się od tego odciąć i zachować siły na chwile gdy będzie trzeba budować wszystko od nowa. Wtedy każdy kibic będzie na wagę złota
Odpowiedz cytując