rzodkiewka napisał(a):

|
Jeżeli TS nie przyjmie propozycji pomocy od Leśnodorskiego,będzie to ostateczny dowód,że chcą upadku klubu.
|
Niestety ale TS ,a przynajmniej większość jego członów już dawno podjęła decyzję o poświeceniu piłkarskiej Wisły Kraków , aby ratować TS. Wszystko na to wskazuje. W piątek usłyszymy , że robili wszystko co w ich mocy , aby ratować klub ale nie udało się i , że liczą na kibiców w odbudowie od IV ligi. Acha , taki ch...
Teraz pozostaje czekać na decyzje miasta a te dla TSu nie będą przyjemne. jak myślicie kiedy TS straci swój największy " skarb " - tereny warte ponoć 100 mln , których dyletanci nie potrafili w żaden sposób wykorzystać tylko każdy czyhał na nie .Normalnie oblężona twierdza . Niech TS zamknie się w tej oblężonej twierdzy i zdechnie z głodu. Mam nadzieję , że wartościowe osoby , którzy jeszcze pozostali w TS i mają w sercu Wisłę zdążą się na czas ewakuować z tego grajdoła. Przydadzą się w odbudowie piłkarskiej Wisły.