Vinci napisał(a):

Bez odpowiedniego postępowania wyjaśniającego, ukarania winnych oraz zrozumienia przez ludzi uczciwych, co tak naprawdę zaszło, jakikolwiek restart od 4 ligi czy A klasy będzie kontynuacją tej patologii... Niższe ligi, to tak jakoś Rzeszów, Stalowa Wola...aktualni sojusznicy itp. i reszta luźnych wątków.
No ale jak to w życiu bywa, kradzione szczęścia nie daje. Wróci z większą siłą... tylko, ze tradycja i historia już w gównie utonie dawno...szkoda.
|
Ja liczę że może ktoś przejmie Wisłę w 4 lidze. Kwiecień? TS tego nie uciągnie wyżej niż 2 liga.