Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16555
Stary 03.01.2019, 16:49
Zorana Arsenicia z nami już nie ma. Za tydzień nie będzie kolejnych 8 zawodników.


Co to oznacza? Doskonale już widać że dla nas nie ma ratunku. :(
Pozostaje tylko cud... ale i tak mocno podupadniemy sportowo.


---
Aż szkoda strzępić ryja. Poziom rozgoryczenia, złości i frustracji jest aż tak wysoki.


Szkoda piłkarzy, trenerów i tych prawdziwych kibiców (którzy na szczeście są w klubie większością).

Mam nadzieję że ktoś ostro "przetrzepie" całą tą patologię, która celowo zniszczyła klub -> przez TS, kiboli, kilku polityków i kilku pseudo-dziennikarzy (tj. Sharksi, Sarapata, TS, Majchrowski i kilku jego ludzi, Stanowski, Jadczak i kilku oficjeli z pzpn). Ta cała ferajna wydaje się tak ze sobą tak powiązana...
Cały czas podkreślam celowość działania wszystkich wymienionych...
Ostatnio edytowane przez InQ : 03.01.2019 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując