|
Przestańcie wyzywać wszystko i wszystkich dookoła, na to jeszcze będzie czas, na razie to nie pomaga.
Musimy się skupić na wypracowaniu możliwie najlepszego scenariusza na restart od IV ligi. Wbrew pozorom czasu nie jest za wiele przy tym burdelu, jaki jest w TS.
W warianty ratunkowe dla SA przy pomocy Majchrowskiego, a już tym bardziej PZPN czy Leśnodorskiego (haha) czy słynnego biznesmena od Stanowskiego nie wierzę, zajmowanie się tym to jest czysta strata czasu. SA i ekstraklasy nie da się już uratować w żaden sposób. Warto się z tym pogodzić, tylko wtedy jest szansa na szybki restart z czystą kartą.
A strata kolejnego roku to już byłaby prawdziwie totalna katastrofa.
|