Szelu_BRW napisał(a):

|
Zastanawiałem się dość długo nad sytuacją, ale skoro już jesteśmy gdzie jesteśmy to moim zdaniem Socios powinno zainterweniować bardziej radykalnie. Na pewno w swoim szeregu mają jakiś prawników którzy mogli by tą sprawę ugryźć. W mojej opinii jest to w chwili obecnej jedyna ZORGANIZOWANA grupa która mogłaby przeciwstawić się układom, kumatym i całej reszcie popaprańców którzy doprowadzili do upadku Wisły
|
Dokładnie. Zamiast przeznaczać pieniądze na spłatę długów szamtrapa pieniądze te przeznaczyć na prawników i dedektywów. Miejsce złodziei jest pierdel. Tam jest miejsce ludzi którzy zniszczyli ten wielki klub razem z gangie olsena żółtego sprzedawcy gaci.