dziki napisał(a):

|
Przecież to był strzał w kolano. Jakimż trzeba być imbecylem żeby w takim momencie na chybcika puszczać jakiś komunikat, zamiast próbować po cichu spróbować JAKIEGOKOLWIEK innego rozwiązania.
|
Dlaczego zakładasz, że tam pracują ludzie, którzy nie wiedzą co robią?