Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16546
Stary 03.01.2019, 16:29
dziki napisał(a):Wyświetl post
Przecież to był strzał w kolano. Jakimż trzeba być imbecylem żeby w takim momencie na chybcika puszczać jakiś komunikat, zamiast próbować po cichu spróbować JAKIEGOKOLWIEK innego rozwiązania.
Dlaczego zakładasz, że tam pracują ludzie, którzy nie wiedzą co robią?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując