Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16545
Stary 03.01.2019, 16:25
Jery napisał(a):Wyświetl post
Gdyby TS nie wydał tego oświadczenia wczoraj o Czerwińskim (co zresztą okazało się bujdą) to pewnie do piątku nic by się nie zdarzyło. Tak to dzięki Januszom mamy chryje z PZPNem, Szweda, który cholera wie co zrobi, piłkarzom też nerwy puściły itd...

4 LIGA z TSem na 99,3% (0.7 to daje na jakiś cud...)
I powiedz mi jak tu nie wierzyć w wersję o wojnie wewnątrz TSu, której jedyną ofiarą póki co jest sam klub.

Przecież to był strzał w kolano. Jakimż trzeba być imbecylem żeby w takim momencie na chybcika puszczać jakiś komunikat, zamiast próbować po cichu spróbować JAKIEGOKOLWIEK innego rozwiązania.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując