Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
artgal
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
16542
03.01.2019, 16:23
Filipski z łysym pietrowski, z hartcośtam u skośnooki ego na bazarze liczą kasę z sprzedaży gaci na zakup Wisły. 1 ojro już mają. Sprzedali parasolkę żółtka. .
artgal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artgal
Znajdź inne posty napisane przez artgal