|
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie . I , o dziwo może się okazać że będzie to miasto , pzpn i nc+
To u Majchrowskiego mógłby się zawiązać komitet sterujący . Musi zapaść decyzja o natychmiastowym wprowadzeniu zarządu komisarycznego do TS (ze struktur TS można wykorzystać Wisłockiego, ciekawa jest też kandydatura Leśnego jako dobrego negocjatora , reszta to prawnik od upadłości oraz osoby wskazane przez miasto) , wyciągnięcia SA ze struktur TS , zrobienia restrukturyzacji przy pełnej akceptacji pzpn (w mojej ocenie obecne zawieszenie licencji jest próbą siły wobec gangu olsena) oraz nc+ (oni mocno nas będą wspomagać ze względów biznesowych), ustalenie redukcji zadłużenia a następnie przekazanie klubu sensownemu inwestorowi . Boję się że na uratowanie ekstraklasy jest już za późno ale walczyć trzeba do końca . Jeśli są jakieś szanse to trzeba to zrobić już bo za chwilę nie będzie co zbierać (nasze kolejne aktywo o wartości 2 mln zł (Zoran) już zaniknęło)
Ale jeśli się nie uda, to jednak wyczyszczona sytuacja ułatwi nam start od 4 ligi , a może nawet od drugiej bo jak widzę też takie możliwości są .
|