Bogdan81 napisał(a):

Dyskredytowanie Socios jest jak najbardziej na rękę kumatym. Jeśli Socios będzie kilka tysięcy, powtórka z delegatami z sekcji Trenuj Sporty Walki nigdy ale to nigdy nie przejdziie.
Za oskarżanie Socios o związki ze skompromitowaną ekipą powinien być dożywotni ban w obecnej sytuacji. Takie głosy świadczą o lobbingu na rzecz gangsterki albo o głupocie.
|
Jezeli chodzi o liste problemow Wisly to Socios sa gdzies kolo miejsca 1906.