PhantomRanger napisał(a):

|
To jest rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Lawina ruszyła, a piłkarze i tak wykazali się niesłychaną wręcz cierpliwością. Tacy piłkarze to był skarb, w dodatku faktycznie dający na puchary w tym roku. Jednak Piggy ze swoją świtą zdecydowała inaczej. Rozwiązanie z winy klubu i tak jest pro forma, bo małe szanse, że którykolwiek z piłkarzy zobaczy te pieniądze. Wisła po prostu zbankrutuje.
|
Tak, doczytalem pozniej reszte artykulu - na poczatku myslalem, ze rozowiazane bylo za porozumieniem.