was napisał(a):

|
Czy dobrze rozumiem, że po rozwiązaniu kontraktu przez Zorana, możemy sobie dopisać kolejne 2 mln do rubryki "zadłużenia" (wynikające z konieczności spłacenia do końca jego kontraktu)?
|
Tylko w przypadku gdy nie znajdzie nowego klubu. W innym wypadku tylko ew. różnicę.
Tylko jakie ma to znaczenie? Nikt nie zapłaci ani Arseniciovi, ani nikomu innemu. Dotychczasowe pensje były spłacane z pożyczek Kwietnia.