Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16535
Stary 03.01.2019, 16:07
was napisał(a):Wyświetl post
Czy dobrze rozumiem, że po rozwiązaniu kontraktu przez Zorana, możemy sobie dopisać kolejne 2 mln do rubryki "zadłużenia" (wynikające z konieczności spłacenia do końca jego kontraktu)?
Tylko w przypadku gdy nie znajdzie nowego klubu. W innym wypadku tylko ew. różnicę.

Tylko jakie ma to znaczenie? Nikt nie zapłaci ani Arseniciovi, ani nikomu innemu. Dotychczasowe pensje były spłacane z pożyczek Kwietnia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując