Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16534
Stary 03.01.2019, 16:07
was napisał(a):Wyświetl post
Czy dobrze rozumiem, że po rozwiązaniu kontraktu przez Zorana, możemy sobie dopisać kolejne 2 mln do rubryki "zadłużenia" (wynikające z konieczności spłacenia do końca jego kontraktu)?
NIE. Ludzie nie rozumieją jednej rzeczy - jeśli piłkarz podpisze kontakt z jakimś klubem to Wisła będzie musiała zapłacić kwotę, żeby wyrównać mu pensję do tej którą miał w Wiśle. Biorąc pod uwagę umiejętnosci i zainteresowanie Zoranem nic takiego nie będzie miało miejsca - zostanie tylko spłacenie tych 6 miesięcy od czerwca do teraz. Tak będzie z większością piłkarzy więc pod tym względem nie ma tragedii. Natomiast szkoda bo na Zoranie można było zarobić, podobnie z Kostalem.
Odpowiedz cytując