Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Kryst
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
16526
03.01.2019, 15:52
Niesamowite, że ktoś jeszcze wspomina o tym skompromitowanym dzbanie mitomanie filipskim, w momencie kiedy są ważniejsze sprawy niż anonimowy bajkopisarz z forum, który nigdy nie podał żadnego konkretu.
Kryst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kryst
Znajdź inne posty napisane przez Kryst