|
Nie księgowych, tylko gdzieś ostatnio był artykuł o wpływach NC+ z tytułu abonamentów w kontekście właśnie problemów Wisły i taka cyfra mi utkwiła. Pierwsza jest Legia z ok 150 tys, a razem z nami Lech na podobnym poziomie.
I zakładam że C+ można kupić w necie, za pośrednictwem kablówke itp. ale dla głownej platofrmy tak czy inaczej jest to utrata KLientów i gigantyczne sumy.
A tak przy okazji darowałbyś sobie nic nie wnoszącą kpinę, a raczej skup się na merytorycznej wymianie informacji.
|