Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16507
Stary 03.01.2019, 15:20
MMTS napisał(a):Wyświetl post
Wisła ma wg danych NC+ w okolicach 130 tys aktywnych widzów, z czego większość z abnoamentami premium. Biorąc pod uwagę, że nawet 30% zrezygnuje z platformy to jest to ok 3 mln pln miesięcznie. Rocznie ok 35 mln pln.
Mają o co walczyć, więc koniec końców nie tylko Majchrowski jest zainteresowany uratowaniem Wisły.
Widzę, że już w księgowych ITI Neovision się bawimy.
Dziś, żeby mieć pakiet z C+ nie trzeba już płacić 100 zł. Gwarantuję Ci.
Odpowiedz cytując