Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16506
Stary 03.01.2019, 15:20
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś mi się obiło kiedyś o uszy, że mecze Wisły regularnie ogląda przed TV ponad 100k widzów. Nie wiem ile w tym prawdy
To prawda, ale szacując ile osób opuści nc+ musisz brać pod uwagę:
- kibiców drużyny rywala,
- osoby oglądające mecze ekstraklasy w ogóle (nie tylko swojej drużyny)
- osoby, które mają nc+ nie tylko dla ekstraklasy ale i innych rozgrywek czy treści pozasportowych.

Mimo to myślę, że przynajmniej 20 tys. abonentów podziękuje.
Odpowiedz cytując