Sinoos napisał(a):

|
Gdzieś mi się obiło kiedyś o uszy, że mecze Wisły regularnie ogląda przed TV ponad 100k widzów. Nie wiem ile w tym prawdy
|
To prawda, ale szacując ile osób opuści nc+ musisz brać pod uwagę:
- kibiców drużyny rywala,
- osoby oglądające mecze ekstraklasy w ogóle (nie tylko swojej drużyny)
- osoby, które mają nc+ nie tylko dla ekstraklasy ale i innych rozgrywek czy treści pozasportowych.
Mimo to myślę, że przynajmniej 20 tys. abonentów podziękuje.