|
Wisła ma wg danych NC+ w okolicach 130 tys aktywnych widzów, z czego większość z abnoamentami premium. Biorąc pod uwagę, że nawet 30% zrezygnuje z platformy to jest to ok 3 mln pln miesięcznie. Rocznie ok 35 mln pln.
Mają o co walczyć, więc koniec końców nie tylko Majchrowski jest zainteresowany uratowaniem Wisły.
|